Alle bedrijven over Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken in metaal

Verfijn mijn zoekopdracht
Terug
Zoekresultaten voor : België
147 Bedrijven
Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken in metaal , ingedeeld naar gebruik
Ontdek onze vertrouwde bedrijven

ERIKS NV

Industrieel technisch toeleveringsbedrijf - Verkoop van goederen voor de industrie, o.a. : afdichtingen, appendages, kunststof leidingsystemen, industriële slangen en toebehoren, meet- en regelapparatuur, technische kunststoffen - Groothandel in industriële toebehoren - Alle benodigdheden voor de technische en mechanische onderhoud. Andere vestigingen: ERIKS Service Center Antwerpen Boombekelaan 3 B - 2660 Hoboken (Antwerpen) T. +32 3 545 97 40 F. +32 3 541 82 12 antwerpen@eriks.be ERIKS Service Center Brabant Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 68 00 F. +32 2 524 69 00 brabant@eriks.be ERIKS Service Center Mol Nijverheidsstraat 13 Industrieterrein II B - 2400 Mol T. +32 14 34 64 34 F. +32 14 32 31 76 mol@eriks.be ERIKS Service Center Roeselare Onledegoedstraat 73 B - 8800 Roeselare T. +32 51 25 29 00 F. +32 51 25 39 00 roeselare@eriks.be ERIKS Service Center Turnhout Steenweg op Gierle 271 B - 2300 Turnhout T. +32 14 41 84 16 F. +32 14 42 16 71 turnhout@eriks.be ERIKS Service Center Wallonie Allée Centrale 8 Zoning Industriel B - 6040 Jumet T. +32 71 91 50 00 F. +32 71 91 50 25 jumet@eriks.be ERIKS Technology Center Asse Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 10 22 F. +32 2 523 26 27 asse@eriks.be ERIKS Technology Center Wijngem Bijkhoevelaan 8 B - 2110 Wijngem T. +32 3 360 93 70 F. +32 3 326 29 83 wijngem@eriks.be ERIKS Luxembourg SA 11, Zone Industrielle Um Woeller L - 4410 Soleuvre T. +352 40 06 05 F. +352 40 09 98 luxembourg@eriks.be

Supplier of:

  • Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken , volgens metaalsoort
  • Afsluiters van gietstaal en gietstaallegeringen
  • Afsluiters van roestvrij staal...
Terug naar boven
De branche Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken in metaal , ingedeeld naar gebruik maakt deel uit van de sector Metalen leidingen , kleppen en containers en de familie Bouw. Heeft u hulp nodig bij het vinden van prospecten? EasyList is de eenvoudige, effectieve oplossing voor de aanmaak van een op maat contactbestand uit de Kompass databank. Ideaal voor uw eenmalige direct marketing en e-mailing campagnes, met onze hoog gekwalificeerde informatie kunt u zich nauwkeurig richten op uw lead generation. Word een Kompass gebruiker en geniet van een waardevolle sales & marketing tool voor bedrijven en gebruikers in alle activiteitssectoren. Of u nu een groot internationaal bedrijf of een PME bent, of u nu uw sales & marketing activiteiten lokaal wilt verbeteren of uw markten internationaal wenst uit te breiden, Kompass is de juiste tool voor u. Het biedt toegang tot een unieke wereldwijde Business Informatie databank, met krachtige zoekfuncties en marketing oplossingen.