Bedrijven - Kunststoffen afvoerpijpen en buizen - België

Verfijn mijn zoekopdracht
Terug
Zoekresultaten voor : België
31 Bedrijven
Ontdek onze vertrouwde bedrijven

ERIKS NV

Industrieel technisch toeleveringsbedrijf - Verkoop van goederen voor de industrie, o.a. : afdichtingen, appendages, kunststof leidingsystemen, industriële slangen en toebehoren, meet- en regelapparatuur, technische kunststoffen - Groothandel in industriële toebehoren - Alle benodigdheden voor de technische en mechanische onderhoud. Andere vestigingen: ERIKS Service Center Antwerpen Boombekelaan 3 B - 2660 Hoboken (Antwerpen) T. +32 3 545 97 40 F. +32 3 541 82 12 antwerpen@eriks.be ERIKS Service Center Brabant Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 68 00 F. +32 2 524 69 00 brabant@eriks.be ERIKS Service Center Mol Nijverheidsstraat 13 Industrieterrein II B - 2400 Mol T. +32 14 34 64 34 F. +32 14 32 31 76 mol@eriks.be ERIKS Service Center Roeselare Onledegoedstraat 73 B - 8800 Roeselare T. +32 51 25 29 00 F. +32 51 25 39 00 roeselare@eriks.be ERIKS Service Center Turnhout Steenweg op Gierle 271 B - 2300 Turnhout T. +32 14 41 84 16 F. +32 14 42 16 71 turnhout@eriks.be ERIKS Service Center Wallonie Allée Centrale 8 Zoning Industriel B - 6040 Jumet T. +32 71 91 50 00 F. +32 71 91 50 25 jumet@eriks.be ERIKS Technology Center Asse Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 10 22 F. +32 2 523 26 27 asse@eriks.be ERIKS Technology Center Wijngem Bijkhoevelaan 8 B - 2110 Wijngem T. +32 3 360 93 70 F. +32 3 326 29 83 wijngem@eriks.be ERIKS Luxembourg SA 11, Zone Industrielle Um Woeller L - 4410 Soleuvre T. +352 40 06 05 F. +352 40 09 98 luxembourg@eriks.be

Supplier of:

  • Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken , volgens metaalsoort
  • Afsluiters van gietstaal en gietstaallegeringen
  • Afsluiters van roestvrij staal...

V.G. PLASTIC'S

Plastiek voor bouwbedrijf - kunststofartikelen in pvc Skylux lichtkoepels verandas verandapanelen top-x platen alu-profielen pergolux climalite climax clicksy verandakoepel alu-sandwichpanelen polyclip plexiglas acrylaat polycarbonaat polystyreen golfplaat polyester polyonda - ondex platen polyprofil-dakrand lichtstraat Ubbink rookafvoerkanalen rolux clv ubigas : alu ubitherm : inox - multivent ventub DECEUNINCK bekledingsprofielen : murvinyl deeplas belface twinson o-terrace o-face interieur plus decor - vikupor dyka rioolafvoer - nicoll sanitair - regenwater - druk flexibels pvc ppr polypropyleen-afvoerbuizen - kessel - hermelock deksel - socarex - visitekamers - afvoergeulen ventilatieroosters - verluchtingskappen - dakuitlopen - goten - bouwfolie - stukken op maat regenwater- en septische putten - ontvetters - vetafscheiders - mazouttanks regenwaterrecuperatie - waterzuivering - regenwaterfilter - vecoclear bevestigingsmaterialen - lijm - silicone - mastiek Koepels enkelwandig - dubbelwandig - driewandig - vierwandig Polycarbonaat koepels - pantserkoepels Heatstop koepels 9 wandige EP koepel Window met glass opstanden - ramen - elektrische daktoegangskoepel rook en warmteafuoer via koepel Skymax 160" Skymax ce Skycom Zonwering - muggengaas -Led licht Schuimplaten rioolbuis roodbruin - grijs terugslagkleppen doorvoerbocht drukleiding buis rook gas afvoer

Supplier of:

  • Pijpen, buizen, leidingen en slangen, kunststof, op gebruik gesorteerd
  • Kunststoffen rioolbuizen
  • Kunststoffen afvoerpijpen en buizen...
Terug naar boven