B2B zoekgids met alle professionele bedrijven over laminaten, plastic

Verfijn mijn zoekopdracht
Terug
Zoekresultaten voor : België
44 Bedrijven
Ontdek onze vertrouwde bedrijven

ERIKS NV

Industrieel technisch toeleveringsbedrijf - Verkoop van goederen voor de industrie, o.a. : afdichtingen, appendages, kunststof leidingsystemen, industriële slangen en toebehoren, meet- en regelapparatuur, technische kunststoffen - Groothandel in industriële toebehoren - Alle benodigdheden voor de technische en mechanische onderhoud. Andere vestigingen: ERIKS Service Center Antwerpen Boombekelaan 3 B - 2660 Hoboken (Antwerpen) T. +32 3 545 97 40 F. +32 3 541 82 12 antwerpen@eriks.be ERIKS Service Center Brabant Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 68 00 F. +32 2 524 69 00 brabant@eriks.be ERIKS Service Center Mol Nijverheidsstraat 13 Industrieterrein II B - 2400 Mol T. +32 14 34 64 34 F. +32 14 32 31 76 mol@eriks.be ERIKS Service Center Roeselare Onledegoedstraat 73 B - 8800 Roeselare T. +32 51 25 29 00 F. +32 51 25 39 00 roeselare@eriks.be ERIKS Service Center Turnhout Steenweg op Gierle 271 B - 2300 Turnhout T. +32 14 41 84 16 F. +32 14 42 16 71 turnhout@eriks.be ERIKS Service Center Wallonie Allée Centrale 8 Zoning Industriel B - 6040 Jumet T. +32 71 91 50 00 F. +32 71 91 50 25 jumet@eriks.be ERIKS Technology Center Asse Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 10 22 F. +32 2 523 26 27 asse@eriks.be ERIKS Technology Center Wijngem Bijkhoevelaan 8 B - 2110 Wijngem T. +32 3 360 93 70 F. +32 3 326 29 83 wijngem@eriks.be ERIKS Luxembourg SA 11, Zone Industrielle Um Woeller L - 4410 Soleuvre T. +352 40 06 05 F. +352 40 09 98 luxembourg@eriks.be

Supplier of:

  • Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken , volgens metaalsoort
  • Afsluiters van gietstaal en gietstaallegeringen
  • Afsluiters van roestvrij staal...
Terug naar boven
De branche laminaten, plastic maakt deel uit van de sector Plastic producten, kunststofproducten en de familie Chemische producten, Farmaceutische producten en Kunststoffen. Maak gebruik van de Kompass Booster oplossing om verkopers en kopers aan te trekken : voer regelmatig interacties uit met behulp van video's, nieuws en events. Bent u geïnteresseerd in het opzetten van samenwerkingsverbanden, het vinden van prospects, of het verwerven van nieuwe klanten? Niets is gemakkelijker met de Kompass Gids. De georganiseerde structuur van de Kompass Gids betekent dat u beter uw doelmarkten kunt segmenteren en nauwkeurige en meer effectieve marketing strategieën kunt aanmaken. Met EasyList, koopt u autonoom gekwalificeerde prospectlijsten. Maak uw bedrijfsbestanden aan in enkele klikken en start uw prospectie! Verfijn uw zoekopdracht met 13 essentiële zoekcriteria, waaronder locatie (land, regio, stad ...), bedrijfsactiviteitensector, bedrijfsleider of beslissingnemers (email, telefoonnummer ...), bedrijfsgrootte, omzet en bedrijfstype. Cibleer uw toekomstige klanten, exporteer online uw prospectiebestand. Ontvang onmiddellijk uw bestand met contacten! EasyList is een eenvoudige on-demand tool ontworpen om u te helpen gepersonaliseerde bedrijfslijsten aan te maken uit een wereldwijde database van meer dan 12 miljoen bedrijven.