Vind alle B2B bedrijven over Metalen fittingen voor buizen en slangen

Verfijn mijn zoekopdracht
Terug
Zoekresultaten voor : België
107 Bedrijven
Metalen fittingen voor buizen en slangen
Ontdek onze vertrouwde bedrijven

ERIKS NV

Industrieel technisch toeleveringsbedrijf - Verkoop van goederen voor de industrie, o.a. : afdichtingen, appendages, kunststof leidingsystemen, industriële slangen en toebehoren, meet- en regelapparatuur, technische kunststoffen - Groothandel in industriële toebehoren - Alle benodigdheden voor de technische en mechanische onderhoud. Andere vestigingen: ERIKS Service Center Antwerpen Boombekelaan 3 B - 2660 Hoboken (Antwerpen) T. +32 3 545 97 40 F. +32 3 541 82 12 antwerpen@eriks.be ERIKS Service Center Brabant Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 68 00 F. +32 2 524 69 00 brabant@eriks.be ERIKS Service Center Mol Nijverheidsstraat 13 Industrieterrein II B - 2400 Mol T. +32 14 34 64 34 F. +32 14 32 31 76 mol@eriks.be ERIKS Service Center Roeselare Onledegoedstraat 73 B - 8800 Roeselare T. +32 51 25 29 00 F. +32 51 25 39 00 roeselare@eriks.be ERIKS Service Center Turnhout Steenweg op Gierle 271 B - 2300 Turnhout T. +32 14 41 84 16 F. +32 14 42 16 71 turnhout@eriks.be ERIKS Service Center Wallonie Allée Centrale 8 Zoning Industriel B - 6040 Jumet T. +32 71 91 50 00 F. +32 71 91 50 25 jumet@eriks.be ERIKS Technology Center Asse Z.5 Mollem 191 B - 1730 Asse T. +32 2 524 10 22 F. +32 2 523 26 27 asse@eriks.be ERIKS Technology Center Wijngem Bijkhoevelaan 8 B - 2110 Wijngem T. +32 3 360 93 70 F. +32 3 326 29 83 wijngem@eriks.be ERIKS Luxembourg SA 11, Zone Industrielle Um Woeller L - 4410 Soleuvre T. +352 40 06 05 F. +352 40 09 98 luxembourg@eriks.be

Supplier of:

  • Kleppen, kranen, tappen en hulpstukken , volgens metaalsoort
  • Afsluiters van gietstaal en gietstaallegeringen
  • Afsluiters van roestvrij staal...
Terug naar boven
De branche Metalen fittingen voor buizen en slangen maakt deel uit van de sector Metalen leidingen , kleppen en containers en de familie Bouw. Kompass Benelux is een wereldwijde uitgever van databanken en digitale oplossingen. Kompass is vertegenwoordigd in meer dan 60 landen. Met meer dan vier miljoen zoekopdrachten online uitgevoerd elke minuut, is de effectieve controle en weergave van bedrijfsinformatie van strategisch belang voor alle bedrijven. Wilt u meer visibiliteit ontdek dan de Booster formule van Kompass Benelux. Met meer dan vier miljoen zoekopdrachten online uitgevoerd elke minuut, is de effectieve controle en weergave van bedrijfsinformatie van strategisch belang voor alle bedrijven. Als experts in de wereldwijde zakelijke informatiemarkt, bieden onze Booster oplossingen bedrijven de kans om zowel lokaal als wereldwijd te profiteren van zowel een verbeterde als een meer gerichte online aanwezigheid op het web. In de branche Metalen fittingen voor buizen en slangen vindt u onder meer deze bedrijven terug: Meskens-Coosemans SPRL, enz.