Contact - Batiself NV

Brusselsesteenweg 493
9090 Melle

België

Fax +32 9 272 74 19

Legal information - Batiself NV

Nature Hoofdkantoor
Oprichtingsjaar 1994
Juridische vorm NV/SA/AG
Describe your Company and attract Business opportunities (BEL08) Bouwmarkten en andere doe-het-zelfzaken in bouwmaterialen, algemeen assortiment (47521)
Enterprise number 0453767582
BTW BE0453767582
No employees Van 20 tot 49 Employees
Kompass ID? BE0022171

Presentatie Batiself NV

Advies, verkoop en assistentie bij het installeren van centrale verwarming, vloerverwarming, warmtepomp, zonneboilers, ventilatie, sanitair, regenwater recuperatie, elektriciteit, domotica


Andere vestigingen: Selfmatic Roeselare
Kleine Weg 233

8800 Roeselaere
051 26 40 70
051 26 40 79
roeselare@selfmatic.be


Andere vestigingen: Selfmatic Kontich
Neerveld 15

2550 Kontich
03 457 79 85
03 457 79 92
kontich@selfmatic.be


Andere vestigingen: Selfmatic Rotselaar
Aarschotsesteenweg 33

3110 Rotselaar
016 35 25 20
016 35 25 29
rotselaar@selfmatic.be


Andere vestigingen: Selfmatic Maldegem
Vliegplein 55 B

9990 Maldegem
050 30 10 00
050 30 10 09
maldegem@selfmatic.be


Andere vestigingen: Selfmatic Geel
Winkelom 87 A5

2440 Geel
014 56 46 10
014 56 46 19
geel@selfmatic.be


Andere vestigingen: Selfmatic Hasselt
Slagmolenstraat 17

3500 Hasselt
011 26 51 60
011 26 51 69
hasselt@selfmatic.be

Location -  Batiself NV

Other Companies recomended by Kompass:

Buy your prospection list
Purchase a Company list with the executives and contact details

Kerncijfers  Batiself NV

Activiteiten  Batiself NV

Producent Distributeur Dienstverlener

Andere classificaties (voor sommige landen)

NACE-BEL (BE 2008) : Bouwmarkten en andere doe-het-zelfzaken in bouwmaterialen, algemeen assortiment (47521)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Detailhandel in ijzerwaren, verf en glas in gespecialiseerde winkels (4752)

ISIC 4 (WORLD) : Retail sale of hardware, paints and glass in specialized stores (4752)