PELVAN Vêtements imperméables par matière et usage,Zulte

9870 Zulte- Belgique

Presentatie PELVAN

Assortiment van kledij voor dames en heren in leder, daim, omgekeerd lam, pels, gevoerde regenjassen - Lederen accessoires : hoofddeksels, handschoenen, pantoffels, sjaals - Maatwerk in kledij en handtassen - Herstellingen en nieuwkuis

Location -  PELVAN

Centrumstraat 47 - 9870 Zulte - Belgique

Kerncijfers  PELVAN

Activiteiten  PELVAN

Producent Distributeur Dienstverleners

Andere classificaties (voor sommige landen)

NACE-BEL (BE 2008) : Activités des sociétés holding (64200)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Activités des sociétés holding (6420)

NACE-BEL (BE 2008) : Intermédiaires du commerce en produits divers (46190)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Intermédiaires du commerce en produits divers (4619)

NACE-BEL (BE 2008) : Apprêt et tannage des cuirs, préparation et teinture des fourrures (15110)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Apprêt et tannage des cuirs; préparation et teinture des fourrures (1511)

NACE-BEL (BE 2008) : Commerce de gros non spécialisé (46900)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Commerce de gros non spécialisé (4690)

NACE-BEL (BE 2008) : Fabrication d'articles en fourrure (14200)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Fabrication d'articles en fourrure (1420)

NACE-BEL (BE 2025) : Commerce de gros non spécialisé (46900)

NACE-BEL (BE 2025) : Activités de société holding (64210)

NACE-BEL (BE 2025) : Tannage, apprêt et teinture des cuirs et des fourrures (15110)

NACE-BEL (BE 2025) : Activités d’intermédiaire non spécialisé du commerce de gros (46190)

NACE-BEL (BE 2025) : Fabrication de vêtements en cuir et en fourrure (14240)

ISIC 4 (WORLD) : Activités des sociétés de portefeuille (6420)

ISIC 4 (WORLD) : Activités d’intermédiaires de commerce de gros (4610)

ISIC 4 (WORLD) : Apprêt et tannage des cuirs; préparation et teinture des fourrures (1511)

ISIC 4 (WORLD) : Commerce de gros non spécialisé (4690)

ISIC 4 (WORLD) : Fabrication d’articles en fourrure (1420)

NACE Rev.2.1 (EU 2025) : Commerce de gros non spécialisé (4690)

NACE Rev.2.1 (EU 2025) : Activités d’intermédiaire non spécialisé du commerce de gros (4619)

NACE Rev.2.1 (EU 2025) : Fabrication de vêtements en cuir et en fourrure (1424)

NACE Rev.2.1 (EU 2025) : Tannage, apprêt et teinture des cuirs et des fourrures (1511)

NACE Rev.2.1 (EU 2025) : Activités de société holding (6421)

Secondary activities within the Kompass classification

Volg ons - PELVAN

Ontdek meer op onze website Website beschikbaar, abonneer u.

Kompass lidmaatschap

Kompass ID? BE0025518

Legal information - PELVAN

Informatie beschikbaar als optie
Type Hoofdkantoor
Oprichtingsjaar 1997
Juridische vorm BVBA/SPRL/GmbH
Activiteit (BEL08) Activités des sociétés holding (64200)
Maatschappelijk kapitaal
Registratienummer 2082972555
Registratienummer 0461224607
BTW BE0461224607
No employees (address) Van 0 to 9 Employees
No employees Van 0 to 9 Employees

Andere bedrijven aanbevolen door Kompass:

Op zoek naar nieuwe B2B-leads?

Purchase a Company list with the executives and contact details

  • Geverifieerde contactgegevens van besluitvormers
  • Nauwkeurige B2B-targeting per sector
  • Directe export naar Excel/CSV

Algemene informatie  PELVAN

Import area

Asie-Pacifique
Australie

Export area

Europe Occidentale
Suisse, Allemagne, Italie, Pays-Bas