HDMI / DVI optische extender of OptoMarine Co., Ltd

Product

HDMI / DVI optische extender
  • HDMI / DVI optische extender
  • HDMI / DVI optische extender
  • HDMI / DVI optische extender
Industriële optische module, glasvezelmodule, vezeloptische zender, glasvezelontvanger, optische zender, optische ontvanger, veelzijdig, telecommunicatie voor kunststof optische vezel, POF-kabel, 650 nm golflengte, 850 nm golflengte, telecommunicatieschakelingssysteem, zender, ontvanger, HDMI-signaaluitbreider, DVI-extender, HDMI-vezeloptische exte

Description of the Product

Industriële optische module, glasvezelmodule, vezeloptische zender, glasvezelontvanger, optische zender, optische ontvanger, veelzijdig, telecommunicatie voor kunststof optische vezel, POF-kabel, 650 nm golflengte, 850 nm golflengte, telecommunicatieschakelingssysteem, zender, ontvanger, HDMI-signaaluitbreider, DVI-extender, HDMI-vezeloptische extender, DVI-vezeloptische extender, VCSEL-zender, PD-ontvanger, LED-zender, optische module, HFBR, OPF, IoT, Redlink, optolock-afsluiting, industriële ethernettransceiver
 
De HDMI / DVI 2-Fiber Extender-module ondersteunt WUXGA (1920 x 1200 @ 60Hz) resolutie en verzendt HDMI / DVI-signalen in niet-gecomprimeerde methoden tot 2.000 m met behulp van de 2-Fibro Duplex Duplex Single-mode en tot 500 m met de 2-Fibre Duplex LC Multi-mode. Met behulp van Self-EDID-functies leest het displayinformatie en slaat het op in zijn zender en kan het de interne stroomvoorziening gebruiken met de automatische stroomschakelfunctie (adapter wordt aanbevolen). Het voldoet aan belangrijke internationale industriële certificeringsnormen zoals FCC / CE.

Price of the Product

Prijs niet meegedeeld

Technische details

• Metalen behuizingen in compacte afmetingen (zinklegering)
• Gebruik kleine ruimtes met zijn flexibele functie - KANTELFUNCTIE: DV-2TRL-110, HM-2TRL-110
• Geïnstalleerd met LED voor het controleren van de gedetecteerde stroom en signalen (zender / ontvanger)
• Ondersteuning van de grootste WUXGA (1920x1200 @ 60Hz) FULL HD
• Ondersteuning transmissiesnelheid van 1,65 Gbps per kanaal
• Eenvoudige installatie met twee vezels (ondersteunt Duplex LC Singlemode & Multimode
• Verzend signalen tot 2.000 m (singlemode), 500 m (multimodus)
• Bedrijfstemperatuurbereik: 0 ~ 50 ℃
• Opslagtemperatuurbereik: -30 ~ 70 ℃
• Ingangsvermogen: + 5V 1A (3,5 mm x 1,35 mm)
• +5 V DC voedingsadapters voor zenders en ontvangers zijn inbegrepen
• Auto Power switching Module grootte - DV-2TRL-100: 80 mm (D) x 40 mm (B) x 15 mm (H) - DV-2TRL-110: 70 mm (D) x 37 mm (B) x 15 mm (H) - HM-2TRL-110: 70 mm (D) x 37 mm (B) x 15 mm (H)
• Met behulp van Self-EDID-functies leest het displayinformatie en slaat het op in zijn zender
• Compacte ontwerpen zijn zo geadopteerd dat het rechtstreeks kan worden aangesloten op grafische bronsystemen en weergavesystemen
• Ondersteuning van CE-normen voor FCC- en EMI / RFI-certificeringen

Ask for a quote

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* Verplichte velden

5   Producten