Contact - FACQ

Gangstraat 20
1050 Elsene

België

Fax +32 2 719 87 00

Legal information - FACQ

Nature Hoofdkantoor - Sector
Oprichtingsjaar 1976
Juridische vorm 014
Describe your Company and attract Business opportunities (BEL08) Groothandel in sanitair (46736)
Registration No. 2013176602
Enterprise number 0416587977
BTW BE0416587977
No employees Van 500 tot 999 Employees
Kompass ID? BE0157203

Presentatie FACQ

Groothandel badkamers, verwarming, sanitair


Showroom Aalst
Siesegemlaan 163b

B - 9300 Aalst
053 89 30 12
053 89 30 10
aalst.showroom@facq.be


Showroom Alleur
Rue de Wallonie 16

B - 4432 Alleur
04 290 41 12
04 290 41 20
alleur.showroom@facq.be


Showroom Anderlecht
Industrielaan 198

B - 1070 Anderlecht
02 893 94 02
02 893 84 30
anderlecht.showroom@facq.be


Showroom Arlon
Route de Neufchâteau 173

B - 6700 Arlon
063 39 20 02
063 39 20 10
arlon.showroom@facq.be


Showroom Charleroi
Chaussée de Fleurus 157 (N5)

B - 6041 Gosselies
071 49 29 02
071 49 29 30
gosselies.showroom@facq.be


Showroom Diest
Leuvensesteenweg 202

B - 3290 Diest
013 39 22 02
013 39 22 10
diest.showroom@facq.be


Showroom Mons
Rue des Viaducs 289

B - 7020 Nimy - Mons
065 47 30 42
065 47 30 40
nimy.showroom@facq.be


Showroom Namur
Rue d'Enhaive 188

B - 5100 Jambes
081 39 10 12
081 39 10 20
jambes.showroom@facq.be


Showroom Roeselare
Brugsesteenweg 552-554

B - 8800 Roeselare
051 79 17 01
051 79 17 00
roeselare@facq.be


Showroom Wondelgem
Industrieweg 12

B - 9032 Wondelgem
09 396 31 02
09 396 31 10
wondelgem.showroom@facq.be


Showroom Zaventem
Leuvensesteenweg 536

B - 1930 Zaventem
02 719 86 11
02 719 86 12
zaventem.showroom@facq.be

Location -  FACQ

Other Companies recomended by Kompass:

Buy your prospection list
Purchase a Company list with the executives and contact details

Kerncijfers  FACQ

Activiteiten  FACQ

Producent Distributeur Dienstverlener

Andere classificaties (voor sommige landen)

NACE-BEL (BE 2008) : Groothandel in sanitair (46736)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Groothandel in hout, bouwmaterialen en sanitair (4673)

NACE-BEL (BE 2008) : (4673601)

NACE-BEL (BE 2008) : Groothandel in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarming (46742)

NACE Rev.2 (EU 2008) : Groothandel in ijzerwaren en in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarming (4674)

ISIC 4 (WORLD) : Wholesale of construction materials, hardware, plumbing and heating equipment and supplies (4663)